Opis salonu


Diamante – dobry salon fryzjerski – Poznań

Witamy w salonie fryzjerskim Diamante.

Salon związany jest z takimi prestiżowymi markami świata fryzjerskiego jak: Wella Professionals, Kerastase oraz Racoon. Włosy to nasza wizytówka i to również dzięki nim prezentujesz się doskonale. Jesteśmy zespołem fryzjerów-stylistów, którzy połączyli tradycję z nowoczesnością. U nas w miłej atmosferze można poddać się metamorfozie, fantazyjnie ostrzyc lub skorzystać z jednego z wielu zabiegów kosmetycznych. Oferujemy usługi dla każdego! Z najwyższą starannością koloryzujemy, regenerujemy, zagęszczamy i przedłużamy włosy.

Fryzjer Męski Poznań – specjalnie dla Panów stworzyliśmy „Męską Strefę” czyli wydzielony obszar salonu, gdzie o Twoją fryzurę zadbają nasi styliści specjalizujący się w strzyżeniu męskim. Dobiorą fryzurę, która swoją formą i kształtem dopasuje się do Twojego typu urody. Dobranie odpowiedniej fryzury oraz zastosowanie odpowiednich kosmetyków to nie lada wyzwanie, dlatego nasz personel systematycznie uczestniczy w szkoleniach w zakresie strzyżeń męskich. 

Salon z podziałem na:
* część damska (4 stanowiska + 2 myjki)
* część męska (2 stanowiska + 1 myjka)

Pracujemy na wysokiej jakości farbach i kosmetykach firmy:


Gabinet Kosmetyczny Poznań – gabinet kosmetyczny oferuje bogaty pakiet zabiegów na twarz oraz pielęgnację dłoni, stóp, a także wizaż.. Można tu skorzystać z zabiegów nawilżających, złuszczających i oczyszczających twarz. Wysoko wykwalifikowany zespół specjalizujący się w pielęgnacji skóry twarzy służy fachową radą oraz pomocą podczas doboru właściwego rodzaju zabiegu.

Wśród oferowanych zabiegów wyróżniamy :
* zabiegi wykonywane jednorazowo- jako przygotowanie do dalszych zabiegów
* zabiegi wykonywane w serii- maja one na celu likwidacje problemu skóry i poprawę jej wyglądu
* zabiegi natychmiastowego efektu- polecane przed wyjsciem,uroczystością

Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. O przebiegu wizyty decyduje rozmowa z klientem oraz ocena stanu skóry. Uzepłenieniem zabiegów na twarz i ciało sa zabiegi pięlęgnacji rąk, stóp, usuwanie nadmiernego owłosienia.

Pracujemy na wysokiej jakości kosmetykach firmy: